Sme mediálna agentúra založená v roku 1994 ako jedna z prvých na Slovensku.

Náš príbeh

Sme členom nadnárodnej siete mediálnych a reklamných agentúr IPG – Interpublic Group of Companies a súčasťou celosvetovej kreatívnej siete MullenLowe Group.

Sme spoluzakladateľom jedného z najväčších nákupcov internetovej reklamy na Slovensku, Magna Interactive, a preto sme silno orientovaní aj na digitálne služby. Vďaka tomu vieme našim klientom poskytnúť moderné online riešenia šité na mieru.

Rovnako sme sa podieľali na založení nákupného združenia Magna Global Slovakia, čo nám poskytuje pozíciu top nákupcu médií na Slovensku. Združenie Magna Global Slovakia koncentruje objemy agentúr IPG s cieľom získať najlepšie možné finančné podmienky pre svojich klientov.

Máme dlhoročné skúsenosti, znalosti mediálneho trhu a nových trendov, ktoré z nás robia silného partnera pre našich klientov. 

Zakladáme si na individuálnom prístupe ku každému z vás, pretože náš úspech je spokojný a rastúci klient.

Zadanie

Zverte nám komunikáciu svojho produktu alebo služieb. Chceme spoznať vaše predstavy a očakávania od plánovanej kampane a pripraviť riešenie na mieru.

Predpríprava kampane

Váš produkt alebo službu podrobne zanalyzujeme. Dôkladne preskúmame aj konkurenciu, aby sme vedeli pripraviť najlepšiu stratégiu a zabezpečili úspech kampane.

Príprava kampane

Navrhneme media plán, ktorý spoločne doladíme do najmenších detailov a následne zabezpečíme efektívny nákup médií aj produkčný plán na dodanie podkladov.

Vyhodnotenie kampane

Pošleme vám podrobný report kampane vrátane výtlačkov printov, fotodokumentácie OOH plôch a mesačnej fakturácie.

Naše certifikáty

Naše vedenie

Mgr. Katarína Štefániková

Mgr. Katarína Štefániková

CEO

+421 905 448 720

k.stefanikova@panmedia.sk

Mgr. František Hurný

Mgr. František Hurný

Managing Director

+421 908 703 827

f.hurny@panmedia.sk

Kontakt

Mlynské Luhy 2930
821 05 Bratislava

Slovenská Republika

+421 2 5920 7611

Sme členom asociácie mediálnych agentúr

logo google partner & IAB Slovakia